SPAK – POŽITEK PRO PRAVÉ LABUŽNÍKY

Kvalitní zpracování, excelentní chuť a důraz i na ty nejmenší detaily – to jsou základní přísady každého výrobku SPAK.

Jsme si vědomi té prosté rovnice. Pouze z nejlepších surovin může vzniknout kvalitní a především chutný produkt. A této jednoduché matematiky se držíme už od svého vzniku v roce 1990. Od té doby jsme samozřejmě trochu vyrostli, jsme však stále rodinný podnik s tradicí, sahající až do roku 1935, který se místo výroby univerzálních chutí snaží vždy zjišťovat, co chutná jejím zákazníkům.

Produkty, které nesou logo SPAK, si je musí nejprve zasloužit. Celý proces začíná už u pečlivého výběru těch nejlepších surovin od evropských dodavatelů. Pokračuje nejmodernějším zpracováním v našem závodě na Šumavě, důslednou péčí o každý krok výrobního postupu, včetně výroby nových přírodních produktů bez konzervantů, dochucovadel a zahušťovadel. A končí stálou a přísnou kontrolou kvality výsledných produktů. Stále zdokonalovaný proces výběru surovin, zpracování i výsledné kontroly je normou pro všechny naše zaměstnance i externí specialisty.

SPAK nabízí širokou paletu chutných výrobků v různých baleních, pro jednoho i pro velkou rodinu. Značka SPAK si našla svou cestu do malých obchodů, stejně jako do velkých hypermarketů. A nejen to. Cení si ji i v zahraničí, na exportních trzích západní i východní Evropy, dokonce i v zámoří. Na to, že naše výrobky skutečně chutnají tolika lidem, jsme patřičně pyšní.

Ochutnejte i Vy!

© 2017 SPAK Foods s.r.o.